Думка

Львів’янин: “Не перешлю і 5 грн. допомоги на ліквідацію паводків, не тому що я злий і жадібний, ні, зовсім ні. Не перешлю, бо…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Не перешлю и 5 грн. помощи на ликвидацию паводков, не потому что я злой и жадный, нет, вовсе нет.

Не перешлю, потому что это единственный метод прекратить убийство лесов, а как следствие невозможность паводков в будещем.

Потому что я уверен на все 100% если сейчас всем скопом поможем, этим же не дойдет, что лес резать нельзя.

Вас предупреждали годами, что нельзя, будет беда.
Но нет, режете, а другие местные в основном молчали про эти преступление.

Что с того, что сейчас все вам поможем? Вы же тоже самое будете делать. Просто будете убивать природу, и так будет по кругу пока не будет выжженная земля.

И потом вам сказать спасибо?

Для вас рецепт простой, не режьте лес и не давайте резать другим. Может сегодняшний паводок сделает вас умнее.” – пише у своєму Фейсбук львів’янин Artem Artemenko.

Рекомендуємо до перегляду: Звернення до президента від дальнєбоя

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close
Close