Політика

Порошенко оприлюднив декларацію: за рік його доходи зросли на понад 770 мільйонів гривень

Народний депутат і екс-президент Петро Порошенко задекларував за 2019 рік майже 773 мільйони гривень доходу, вдвічі менше, ніж рік тому.

Електронна декларація опублікована у відповідному реєстрі.

Найбільша частка доходу — понад 606 мільйонів гривень — дивіденди від інвестиційного фонду ПАТ «ЗНКІФ «ПРАЙМ ЕССЕТС КЕПІТАЛ», через який Порошенко володіє своїми активами.

33 мільйони Порошенко отримав від продажу акцій «Міжнародного інвестиційного банку», з цього ж банку він отримав майже 16 мільйонів гривень доходу за депозитами.

1,75 мільйона екс-президент отримав за компенсацію моральної шкоди від британської BBC — він виграв суд через недостовірну інформацію про те, що Порошенко нібито заплатив за зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

Також 4,4 мільйона він отримав від BBC як компенсаціє за судові витрати.

Ще 108 мільйонів Порошенко отримав як дохід за облігаціями внутрішньої державної позики. Проте, як пояснили у прес-службі політика, закон вимагає декларувати всю суму ОВДП, хоча з неї саме прибуток складає 4,6 мільйона, передає «УП».

Зарплатню як президента Порошенко отримав у розмірі 128,5 тисячі гривень, а як член партії «Європейська Солідарність» — майже 10 тисяч. У Раді його дохід склав 159 тисяч.

Ще 2,5 мільйона гривень Порошенко отримав як повернення застави за реєстрацію кандидатом у президенти.

За матеріалами Українського репортера

Радимо вам подивитись відео “Основне з пресконференції президента”

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close