Блоги

Політолог: Перший пішов. Ми дочекалися того компромату, який поховає рейтинг Зеленського

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Журналісти «5 каналу» в проєкті «Спостерігач» викрили фактичну несплату податків 11 фірмами родини Зеленських у 2014-18 рр., з початку війни – Україна побачила з усіх їхніх доходів лише 1 млн 240 тисяч гривень. Компанія “Рошен”, з якої постійно стібався “95 квартал”, за 2014-18 рр. перерахувала до бюджету 6 млрд 364 млн грн. Плюс півмільярда на благодійність.

Через рік після того, як українці ще й на парламентських виборах проголосували за Зеленського (ну ж не за конкретних кандидатів вони голосували) нарешті з’явилась перша помітна ластівка процесу, котрий поховає рейтинг Зеленського. Те, про що експерти писали з минулої весни: падіння рейтингу Зеленського почнеться тільки з появою на телеканалах масштабного компромату. До того рейтинг може просідати і підніматись, але принципово своїх позиції Зеленський не здасть.

Ну що ж: перший пішов. Так, це поки тільки «5 канал». Зате компромат добротний, масштабний, на реальних фактах і в найбільш чутливій для виборців сфері. Ця осінь буде дуже складною для Зе-команди.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук політолог Олексій Голобуцький.

Рекомендуємо до перегляду: «Слуга народу» Гетманцев виступив за повернення астрономічних зарплат членам наглядової ради

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close
Close