Друзі!

Треба дещо пояснити. В декількох ЗМІ прозвучало запитання навіщо призначати військового прокурора, якщо військова прокуратура буде ліквідована?

Логічно!

Але мушу когось засмутити, когось порадувати. Цей процес не буде відбуватися одномоментно. Не можна ні втратити порядних людей, ні завалити беперервність процесуальних дій. Тому Чумак буде виступати у двох іпостасях: з одного боку – ліквідаційна команда старої системи, з іншої – будівельник нової структури. Розібрались?

Питання друге.
Я сьогодні відмовив в коментарях всім ЗМІ, які до мене зверталися.

З наступних причин:

– коли я був вільним політиком, я міг говорити що завгодно, про кого завгодно. Сьогодні я маю давати виважені коментарі, щоб вони не були сприйняті, як тиск на політика або орган влади.

Більше того, єдиною людиною, яка відповідно до своїх повноважень може давати коментарі стосовно дій прокуратури є Генеральний прокурор, або особа за його дорученням.

Поки в моїх повноваженнях таких функцій не визначено, я не можу це робити. Це правила етичної поведінки прокурора.

Але, шановні журналісти! Я, як і раніше вас дуже поважаю, ціную і люблю! І тому сподіваюсь на ваше розуміння і вірю, що наше спілкування буде щиро продовжено за певний час!

Третє і останнє!
Я реально ошелешений вашою підтримкою!
Це фото для мене не просто папірець, це дороговказ. Щиро дякую!

Віктор Чумак

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !