Ніхто не повірить в незалежну судову систему в Україні після того, як олігарх Ігор Коломойського заявив, що він знає кого засудять у справі “ПриватБанку”.

Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

“Ніхто в цій студії, велика частина тих, хто нас дивляться, не вірять в незалежну судову систему. Особливо після того, як пан Коломойський сказав, що знає, які вироки будуть і кого засудять. Особливо після того, як напередодні суду в Лондоні українські силовики вриваються в офіс “ПриватБанку” і намагаються дізнатися, яка стратегія у державного “ПриватБанку” буде проти Коломойського в Лондоні “, – розповів Фурса.

Зазначимо, що в ефірі одного з українських телеканалів олігарх Ігор Коломойський заявив, що він знає, хто отримав вироки у справі “ПриватБанку”.

Джерело

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Якщо Ви вже підписані, то не робіть нічого. Дякуємо Вам !