Президент Володимир Зеленський був в люті, коли дізнався інформацію про те, що депутати партії “Слуга народу” знову “кнопкодавили” у Верховній Раді. Глава держави поставив жорсткий ультиматум не тільки тим, хто буде кнопкодавити, але і кураторам депутатських груп і пригрозив наслідками.

Про це повідомляють відразу кілька телеграм-каналів з посиланням на джерела в Офісі президента. “Зеленський реально вчора був в люті. Не заздримо ми тому, хто ще раз захоче натиснути кнопку за себе і за свого сусіда!” – повідомляє телеграм-канал “Легітимний”. Згідно з опублікованою інформацією, в разі повторення кнопкодавства депутатам влаштують публічну прочуханку.

“Зеленський вчора був в люті після того, як дізнався про чергового кнопкодава від “Слуги народу “. Дісталося всім. Сьогодні ми бачимо, як нардепи від “СН “почали” каятися “. Кажуть, навіть віддають свою зарплату за цей місяць. Для початку це влаштує суспільство, а далі ні! ” – підтверджує інформацію телеграм-канал “Жінка з косою”.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Українці переможуть !