Блоги

Блогер: “Заходжу сьогодні у АТБ… Раптом з-під прилавка голос: – Привіт, діду! Какділа? Я на д@пу сів і раптом побачив…”

Відомий український блогер , який пише під прсевдонімом Дід Панас опублікував жартівливу історію зустрічі із Президентом Зеленським у АТБ.

“Я кожного ранку намагаюся зайти до АТБ, аби понюхати піввареника. І сьогодні зайшов. Став посеред зали голий, почав одягатися бідно, але чистенько, аж раптом з-під прилавка голос: – Привіт, діду! Какділа?

Я на д@пу сів і раптом побачив: з-під прилавка виглядає Зеленський, без охорони, теж бідно, але чистенько вдягнений, з мискою вінегрету. Жере, давиться, поспішає, але все ж таки знайшов час зі мною привітатися.

А селфі не зробив, бо маю лише півмобіли.” – розповідає блогер.

Нагадаємо, після допису співзасновника monobank Олега Гороховського, який розповів про випадкову зустріч із Зеленським у басейні, Мережею почали ширитися дописи про подібні зустрічі із Президентом. На жаль, фото-, відеодоказів українці не додають.

Рекомендуємо до перегляду: Федина запросила Зеленського на розмову

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close