Блоги

Ветеран АТО: “Вже два роки від шоуменів/телеведучіх тільки і чути: “Я йду в президенти!” “Я йду в парламент!” “Я йду в міністри!” “Я йду в мери!” І хоч би один з них…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Вже два роки від шоуменів/телеведучіх тільки і чути:

“Я йду в президенти!”
“Я йду в парламент!”
“Я йду в міністри!”
“Я йду в мери!”

І хоч би один з них до того, ну хоч би хтось за всі ці роки – “Я йду до військомату”.

Просто там не так легко родіну любіть ніж під софітами за гроші олігархів.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук ветеран АТО Валерій Прозапас.

Рекомендуємо до перегляду: Притула йде у мери

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close