Політика

“Аналогічні процеси Україна переживала у 2004 і 2014 роках.” Новинський звернувся до Зеленського із закликом визнати результати виборів президента Білорусі

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook депутат Верховної Ради від партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Новинський закликав главу держави офіційно визнати результати президентських виборів в Білорусі, які відбулися минулої неділі, 9 серпня.

«Звертаюся до вас із закликом визнати підсумки виборів в Білорусі, привітати президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка з обранням, підтримати ідеї неконфліктного вирішення ситуації і дотримання принципів демократії», – написав Новинський.

За словами політика, згідно з попередніми даними, велика частина громадян Білорусі віддали свої голоси за чинного главу держави Олександра Лукашенка. Разом з тим, зазначив депутат, певні сили в білоруському суспільстві намагаються вплинути силовим методом на результати волевиявлення.

Новинський в своєму зверненні продовжив, що Білорусь – це важливий стратегічний і економічний партнер України. Одночасно з цим, Мінськ на сьогоднішній день виступає в якості майданчика для «дипломатії миру» для багатьох держав, у тому числі щодо конфлікту в Україні. 

Рекомендуємо до перегляду: Спецназовец выкинул свою форму в мусорный бак

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close