Політика

Відео. Володимир Зеленський відреагував на затримання в Білорусі українців

Президент Зеленський закликає владу Білорусі почати діалог зі своїм суспільством, а поки рекомендує українцям не їздити в цю країну

Українські дипломати займаються справою затриманих у зв’язку з протестами в Білорусі українців. Про це повідомив на брифінгу президент Володимир Зеленський.

“Ми говоримо з міністерством закордонних справ, вчора вони зв’язалися з Білоруссю. Зараз там троє українських громадян, наскільки я знаю. Зараз ми ведемо переговори, наполегливо хочемо повернути наших громадян”, – сказав він, додавши, що зараз встановлюють місце знаходження затриманих, спілкуються міністри, посольства, представники.

Президент упевнений, що всіх громадян вдасться повернути.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак також уточнив, що за інформацією української сторони, затримані в Мінську правозахисники Реуцький і Васильєв не порушували законів Білорусі, не брали участі в акціях і не мали при собі заборонених предметів, передає прес-служба ОП.

Зеленський підкреслив, що хоче, щоб в Білорусі “не було смертей, які постраждали і влада знаходила діалог зі своїм суспільством”. Він порекомендував не їздити до Білорусі, поки там не стабілізувалася “складна” і “серйозна” ситуація.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close