Світ

Це – Олександр Тарайковський. Це – перший зaгuблий на протестах у Білорусі. Йому було 34, була дружина і доця…

Загиблим під час розгону мітингу в Мінську 10 серпня виявився 34-річний Олександр Тарайковський.

Про це 13 серпня повідомляє “Радіо Свабода”.

За словами дружини загиблого, 10 серпня вони з чоловіком близько 20:00 повернулися з прогулянки з донькою. Її чоловік був дуже обурений тим, що людей затримують і розстрілюють. Він дізнався, що люди збираються на мітинг, і сказав їй, що піде в свою квартиру в тому районі. За її словами, чоловік не взяв із собою нічого, крім телефону.

Приблизно о 22:30 чоловік подзвонив дружині й сказав, що збирається додому. Із цього моменту в сім’ї не було ніякої інформації про його місце перебування, його шукали в лікарнях і слідчих ізоляторах.

Жінка не вірить в офіційну версію міністерства внутрішніх справ країни, згідно з якою її чоловік помер через вибух невстановленого пристрою.

13 серпня сім’я чоловіка звернулася до Слідчого комітету, де їм сказали, що загиблий чоловік вважається невстановленим. Однак через кілька годин після його смерті МВС і СК поширили інформацію про його судимість, що означає, що його все ж ідентифікували.

Тарайковський був засуджений до семи років позбавлення волі за завдання тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. За словами дружини, чоловік тоді заступився за свою матір, яку побив сусід по кімнаті.

Рекомендуємо до перегляду: Спецназовец выкинул свою форму в мусорный бак

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close