Світ

“Це точнісінько те, про що я казала вчора, пане Арахамія!” Безвіз висить на волосині. Депутатка Європарламенту звернулася до глави фракції “Слуга народу”

Віола фон Крамон закликала Давида Арахамію прислухатися до попереджень.

Депутатка Європарламенту від ФР Німеччини, член комітету у закордонних справах Віола фон Крамон вдруге попередила про можливість втрати Україною безвізу через ситуацію з

Зеленський прокоментував чутки про можливе скасування безвізу для України
відбором нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Вона також звернулася глави фракції “Слуга народу” Давида Арахамії і закликала його прислухатися.

Про це вона написала у Twitter. 

That‘s exactly what I have said yesterday Mr #Арахамия. You might listen to this #EU message because the consequences for your country won’t be good:
„Буду реагировать только на письма”, – Арахамия о потере безвиза из-за конкурсной комиссии САП https://t.co/TCQrPfJAye https://t.co/8ShW6Q7S1Q

— Viola von Cramon (@ViolavonCramon) September 18, 2020

“Це точнісінько те, про що я казала вчора, пане Арахамія. Прислухайтеся до цього меседжу від Євросоюзу, тому що наслідки для вашої країни не будуть гарними”, – написала фон Крамон, реагуючи на нещодавню заяву глави фракції “слуг”. Вчора, 18 вересня, Арахамія заявив, що погрози від депутатки є лише чутками, тож він реагуватиме лише на листи. 

“Я буду реагувати лише на листи. Листів немає ні від кого. Ні від депутата, ні від парламенту. Я вам нагадую, що у нас є асоціація з ЄС – там сотні, а то й тисячі документів, які ратифіковані. Там жодного САП немає, там є незалежність антикорупційної структури, ми це підтримуємо і будемо цього дотримуватися”, – заявив нардеп. 

Рекомендуємо до перегляду: ОПЗЖ був і лишається кремлівським політичним проектом

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Показати більше
Back to top button