Блоги

Відео. На білоруському ТВ засвітився новий “експерт” з України Петро Симоненко

Лідер Лівих сил України Петро Симоненко виступив на білоруському ТВ у якості експерта, коментуючи результати презиентськиї виборів у країні.

Фрагмент передчі у Фейсбук опублікував відомий український блогер Сергій Наумович.

Відео активно коментують користувачі соцмережі: “От такі “експерти”, що топлять за Лукашенка і показують, що горбатого могила виправить.”, “Підзаробити поїхав”, ” Восстал из пепла“, “не впускайте его обратно в Украину”, “он еще живой?))”, “Его что из Мавзолея вытянули ?”.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close