БлогиРосія

Директорка “Раша Тудей” Марґаріта Сімоньян на честь 12-ї річниці нападу Росії на Грузію відкрито визнала, що Донбас зазнав збройного нападу саме Росії

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Директорка “Раша Тудей” Марґаріта Сімоньян на честь 12-ї річниці нападу Росії на Грузію відкрито визнала, що Донбас зазнав збройного нападу саме Росії, а не якихось “ополченцев” чи “місцевих незгодних з режимом”.

Заодно написала, що завойовувати сусідні країни слід до кінця, не обмежуючись окремими регіонами, як з Абхазією, Південною Осетією, Кримом чи Донбасом. Особливо цікавим стає в такому контексті белькотіння Кравчука “щоб ВСІ захотіли миру”. – пише у своєму блозі відомий блогер Олексій Петрович Голобуцький.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Кучму

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close