Політика

Леонід Кравчук заговорив про розширення прав російської мови на Донбасі

У сьогоднішньому інтерв’ю Українському радіо перший президент України, а нині глава делегації нашої країни в Тристоронньої контактній групі в Мінську Леонід Кравчук заявив, що на нині непідконтрольних територіях Донбасу може бути розширена сфера використання російської мови.

«Відповідно до положень Конституції та законів Європи, в цих регіонах можна зробити кроки до більш широкого застосування російської мови. Це не буде порушенням українського законодавства », – каже перший президент України.

Також він додав, що можна внести зміни в законодавство стосовно застосування російської мови в ОРДЛО, проте мови про надання мові статусу державної не йде. Окремо Леонід Кравчук пояснив, що Конституцією України передбачено право національних меншин, і, в першу чергу, російських, на розвиток і використання своєї мови, але там нічого не сказано про російську як про другу державну. Одночасно з цим, політик вважає, що однією мовою повернути Донбас не вийде.

До слова, нещодавно Кравчук вже озвучив кілька ініціатив по Донбасу. В тому числі, він пропонує «особливий статус» замінити «особливим режимом адміністративного управління». До того ж, він запропонував створити на Донбасі вільну економічну зону.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close