Думка

«Диктатор із закpивaвлeними руками»: Грібаускайте жорстко пройшлася по Лукашенку

На своїй сторінці в мікроблозі Twitter колишній президент Литви Даля Грібаускайте прокоментувала протести в сусідній Білорусі та їх силове придушення. Так, вона піддала критиці беззмінного лідера білорусів Олександра Лукашенка, закликавши його визнати свою поразку і піти. «Диктатор із закривавленими руками. Лукашенко, піди зараз. Ти визначив свою долю – ніякого майбутнього на білоруській землі », – гнівно висловилася Грібаускайте.

Нагадаємо, що білоруська письменниця, лауреат Нобелівської премії з літератури 2015 року Світлана Алексієвич в інтерв’ю журналістам також закликала Лукашенка добровільно скласти свої повноваження. Вона вважає, що керівництво країни просто оголосило війну своєму народу.

«Я бачу, як на очах суспільство радикалізується. Справа в тому, що те, як поводиться ОМОН, ми навіть не могли собі уявити … Ми бачили, як це відбувалося в інших країнах, але те, що у нас відбувається, коли стріляють в машину, де маленька дитина, і він лежить весь в крові, коли вагітну жінку б’ють, затриманих душать колінами », – сказала Алексієвич.

Рекомендуємо до перегляду: Михалок выступает для курортников в клубе Ибица

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close