Неформат

Леонід Кравчук: “Я хотів би звернутися до білоруської влади: зупиніться. Президент Лукашенко, припиніть крoвoпролиття!”

Глава української делегації в мінській Тристоронньої контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук закликав білоруського лідера Олександра Лукашенка зупинитися і «припинити крoвoпролиття». Про це він заявив в інтерв’ю білоруській службі «Радіо Свобода».

«Я хотів би звернутися до білоруської влади: зупиніться. Президент Лукашенко, припиніть кровопролиття! Жодними доказами, ніякими переконаннями, ніякими прикладами в історії він не може виправдати кровопролиття. Якщо вдадуться до неймовірним фальсифікацій, правда історії все одно переможе », – сказав Кравчук.

За його словами, ніхто не може уникнути вищої міри покарання за злочин.

Кравчук зазначив, що уважно стежить за подіями в Білорусі і дуже переживає. Також він порівняв ситуацію в країні з подіями на київському Майдані в 2014 році.

«Я прокинувся вранці в Києві в 2014 році, і всі телеканали показали, як силовики б’ють мирних жителів, студентів, просто людей, які вийшли на акції протесту. Я на власні очі бачив, як закривавлені, побиті люди розбігалися в різні боки. Це справило на мене неймовірне враження », – розповів він.

Кравчук зазначив, що сприймає події в Білорусі через призму того, що сталося не так давно в Україні.

«Однак, на відміну від Білорусі, наскільки я можу судити по ЗМІ, у нас це було тільки в Києві, на центральній площі вперше, а в Білорусі це відбувається у всіх містах», – сказав екс-президент.

При цьому Кравчук подякував жінкам, які взяли участь в акціях протесту в Білорусі. «Жінка не просто виходить на знак протесту – вона захищає життя», – сказав глава делегації.

Також він висловив надію, що російська влада не підтримають події, що відбуваються в Білорусі – «в першу чергу, насильство».

«Мій батько, який захищав нашу землю під час Вітчизняної війни, похований в Білорусі. Я страшенно хвилююся … Люди, зупиніться. Влада, зупиніть силовиків, тому що якщо розпалити ненависть, це може дуже погано скінчитися », – повідомив екс-президент.

Рекомендуємо до перегляду: Відвідання Володимиром Зеленським Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close