Блоги

Киянин: “Вдень вийшли на пляж Корчуватого… Приходить чувак у картузі з зіркою з серпом і молотом, на рюкзаці герб ссср.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Нерви. Лють…

Декілька днів намагаюся зв’язатися з своїм близьким другом. На телефон і повідомлення не відповідає. Сьогодні відписалась. Не чіпай мене. Іловайськ. Я не хочу нікого бачити і ні з ким говорити. Вона цю трагедію пропускає через кожен атом свого тіла.

Вдень вийшли на пляж Корчуватого. І тут почалося. Кожна компанія свято вважає своїм обов’язком якомога гучніше врубити музику. Репертуар як на підбір. Риготна російська попсня і шансон. Я ж не з тих, що промовчу. До одних підійшов, до інших. Максимально ввічливо намагався пояснити про повагу до тих, хто поруч. Про зло того, що вони слухають.

Але ж далі контрольний. Приходить чувак у картузі з зіркою з серпом і молотом, на рюкзаці герб ссср.

Емоції тримати мені потрібно ще навчитись. Таки да, зірвався. Не фізично, морально. Зрозумів, що кращим виходом в цій ситуації буде викликати поліцію. Викликав.

Поліції респект. Для них носіння радянської символіки було не просто порушенням закону, а чимось більшим. Молодці!

Але реакція оточуючих мене добила. Всі присутні були на боці людини з серпом і молотом. Дєдивоєвалі, ти ж раділся в савєцкам саюзе, нє нравіцца сматрєть на звьозди – сматрі на луну і так далі. Так, в тій ситуації я не виглядав симпатично, бо виявляв агресію. Але ж у нас війна, курво! Війна! Гинуть українці! Це просто катастрофа((” – розповідає киянин Андрій Петренко.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Татарова

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close