Неформат

Блогер: “Вишенька на тортик. Про це ще не пише преса, але троє працівників “Укрзалізниці” розповіли…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“УКРЗАЛІЗНИЦЯ І “ХОРОШІ ХЛОПЦІ”

Укрзалізниця оприлюднила фінплан. Така відверта і нахабна явка з повинною – це щось нове. Від фінплану просто смердить корупцією. Витрати на сировину і обслуговування рухомого складу проти 2019 р. зросли на 83%!!! Це – на тлі падіння в світі цін на нафту.

Витрати дизпалива на УЗ оцінені у 53,7 кг на 10 тис км, при тому що у вщент корумпованій Росії – 28 кг. Заявлений тариф на електрику на чверть (!) перевищує середньозважений за січень-червень. Все це на тлі того, що УЗ планує ЗМЕНШИТИ обсяги перевезень на 6,9%.

Натомість адмінвитрати планується збільшити на 57%. Ну, правильно – Сіроже “Квартирному” Лешенко треба ж з чьогось велику зарплатню платити?! Не даремно ж в правлінні УЗ засідає!

До всього цього – вишенька на тортак. Про це ще не пише преса, але троє працівників УЗ, з якими щойно довелося говорити, розповіли що на їхньому підприємстві проходять масові скорочення працівників. Вам все зрозуміло?

Нагадаю. За президента Порошенка Укрзалізниця ВПЕРШЕ за багато років стала прибутковою. А потім люди зробили владою “просто хороших хлопців”. І зараз “хороші хлопці”, держпідприємство зроблене прибутковим за Порошенка розкрадають мов пацюки комору. Бо якщо от ці, до речі – офіційні показники фінплану УЗ НЕ ознака масштабної корупції – я не знаю що таке взагалі ознаки корупції. І де реакція НАБУ, САП, ДБР?

Агов! Розкажіть тепер нам про Кононенка, про Гладковського, про смотрящих? Зрештою – про що говорити? Наш народ так ні чорта не зрозумів, і знову з натхненням готовий голосувати за акторів “бо хлопець він – хороший!”

У всьому світі люди знають, що хороших політиків і управлінців не буває за визначенням – бо безгрішні тільки янголи божі, а гріхи політиків знаходять і відкривають цілі колективи. Але. Результати дають не “чесні та непорочні”, результати дають професіонали. Гарні управлінці. Організатори і менеджери. Тому на Заході у владу обирають “кращіх з гірших” і категорично не вірять “просто хорошим”. Схоже Україна мусить роками обпікатися на “просто хороших хлопцях”, аби збагнути цю просто істину. Укрзалізниця – приклад.

УЗ нещодавно була прибутковою. А потім у владу обрали “хороших хлопців”. “Нові обличчя”. Тих хто “хакнули країну”. Вони продовжують “хакати” тобто – ламати. Нічого іншого вони не вміють.” – розповів на своїй сторінці у Фейсбук блогер, публіцист Дмитро “Калинчук” Вовнянко.

Рекомендуємо до перегляду: Відвідання Володимиром Зеленським Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close