Суспільство

Відео. “Воїни світла” Поки Білорусь “у вогні” співак Сергій Міхалок виступив перед курортниками у нічному клубі «Ібіца» в одеській Аркадії.

Колишнього лідера білоруської групи «Ляпіс Трубєцкой» Сергія Міхалока критикують за відсутність реакції на масові протести в Білорусі, які почалися після президентських виборів.

Так, під час активної фази протестів співак виступив у нічному клубі «Ібіца» в одеській Аркадії.

Активісти пікетували цей нічний клуб.

Перед концертом лідер гурту «Ляпіс 98» вперше публічно висловився щодо протестів на його батьківщині — Білорусі.

Про це повідомляє кореспондентка hromadske.

«Я знаю, що мої брати-білоруси, які борються там, зовні, переможуть, як воїни світла (так називається пісня «Ляпіса», яка свого часу стала одним з гімнів Революції Гідності — ред.) розправляться з Дартом Вейдером, але я тут не для того, щоб пи**ти про політичні розклади», — сказав Міхалок перед початком концерту.

На сцені співак виконав і легендарну пісню “Воїни світла”

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close