Неформат

Андрій Парубій: “Те, що відбулось у Мінську це спроба демонтажу Української держави ! Усі державники повинні об‘єднатись…”

Екс-спікер, нардеп VI-IX скликань Андрій Парубій прокоментував підписання “формули Штайнмайера” у Мінську.

“Те, що відбулось у Мінську це спроба демонтажу Української держави ! Усі державники повинні об‘єднатись, щоб не допустити сценарію капітуляції ! І ми не допустимо !” – пише Парубій у Фейсбуці.

Нагадаємо, представник України в ТКГ Леоніда Кучми підписав документ, який був раніше узгоджений радниками голів “нормандської четвірки”.

“Леонід Кучма, який представляє на зустрічі офіційний Київ, поставив підпис під документом, узгодженим раніше радниками голів “нормандської четвірки”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що контактна група погодила умови розведення сил на двох пілотних ділянках в Донбасі. При цьому на зустрічі обмін полоненими за формулою “200 на 70” не обговорювалося.

Такаж нагадаємо про найцікавіші події на поточний момент.

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на prefiksblog.co.ua, а також на сам матеріал! Українці переможуть ! Коли та як ? Підпишись, щоб знати більше. Дякуємо Вам !

Показати більше
Back to top button