Світ

Чоловік у футболці “Рожденный в СССР” у Мінську хотів подарувати “космонавту” квіти, але не думав, що все так обернеться для нього

Удень 11 серпня жителі Мінська несли квіти до місця смерті протестувальника на вулиці Прітицького. Їх почали розганяти приблизно 20 співробітників ОМОН, повідомило “Радыё Свабода” з посиланням на очевидців.

Чоловік у футболці “Рожденный в СССР” у Мінську хотів подарувати правоохоронцю квіти, але не думав, що все так обернеться для нього.

Нагадаємо, у Білорусі 9 серпня минув основний день голосування на президентських виборах. Згідно з попередніми результатами Центрвиборчкому країни, за президента Олександра Лукашенка проголосувало 80,2% виборців, за опозиційну кандидатку Світлану Тихановську – 9,9%. Решта кандидатів набрала менше ніж 2% голосів. ЦВК Білорусі планує оголосити остаточні результати виборів 14 серпня.

Рекомендуємо до перегляду: Мінськ. Машину скерували у натовп силовиків

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close