Вчора в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» перший президент України Леонід Кравчук висловив думку, що заплановані 8 та 9 грудня акції на Майдані Незалежності в Києві можуть стати перешкодою для підготовки Володимира Зеленського до переговорів в «нормандському форматі ».

Зокрема, нардеп від партії «Європейської Солідарності» Андрій Парубій заявив, що зараз в нових революціях не зацікавлений ніхто, але при цьому є ризики для нашої країни. Політик закликав владу не боятися людей на вулицях, так як ми живемо в демократичній країні, але в той же час попередив про неприпустимість переходу «червоні ліній».

Кравчук у відповідь на це сказав, що він сам підтримає відсторонення Зеленського від влади, якщо він переступить «червоні лінії». А поки що зараз потрібно просто помовчати стосовно майбутніх переговорів, які три роки не проводилися. До того ж, перший президент дорікнув Парубія і Порошенко в підбурюванні людей тільки з однієї причини – вони відчувають ненависть, тому що не при владі.

«З якою метою ви йдете на Майдан, збираєте людей і будете там, я впевнений, демонструвати свою ерундіцію, вибачте на слові. Тільки щоб підбурювати людей. Для чого? Ви допомагаєте президенту? Ви допомагаєте Україні? Ви не допомагаєте Україні, ви заважаєте Україні. Так що я хочу сказати одне: тут працює інтерес не допомогти Україні, а невгасима ненависть через те, що вони не при владі », – заявив Кравчук.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна