Блоги

“Я звичайно дико ізвіняюся, але це лютий піз#ец… Так ще жоден чиновник не використовував жодного президента України!”

Екснардеп Ігор Мосійчук у своєму ТК пише, що Президента Зеленського використали. Мова йде про вантажі з Китаю, які подавалися, як гуманітарні, але виявилося, що вони ще й комерційні.

“Я звичайно дико ізвіняюся але це лютий піз#ец…

Чиновник ОП використав всенародно обраного президента України Володимира Зеленського в ролі митного інспектора для нульового розмитнення медтоварів «Епіцентру» Герег…

Так ще жоден чиновник не використовував жодного президента України!

Приплили кукусіки!” – пише Мосійчук.

Нагадаємо, новий гуманітарний – комерційний вантаж прилетів з Китаю. Привезли 400 тис. респіраторів і 50 тис. захисних щитків «нібито» для українських лікарів, про це пише ТК “Легітимний
Відразу ОП робить обмовку, що на рейсі є комерційний вантаж.

Рекомендуємо до перегляду: Зашквар! Микола Тищенко фактично визнав своє правопорушення карантину!

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close