Блоги

Вахтанг Кіпіані: “Іду по порожній вулиці. Назустріч два поліціанти. Прізвищ не назвали. Питають, де маска. Кажу в сумці. Покажіть – показую.”

Допис журналіста, публіциста, історика Вахтанга Кіпіані.  Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Гарна новина – я не в розшуку. Іду по порожній вулиці. Назустріч два поліціанти. Прізвищ не назвали. Питають, де маска. Кажу в сумці. Покажіть – показую. “Згідно постанови кабміну ви зобов’язані” – кажу, що це не закон. Документи є? Покажіть – цитата – “перевіримо чи ви не в розшуку”. Один кудись дзвонить і просить перевірити. Другий питає – хто я за фахом. Кажу – журналіст, на що він відповідає – а можете це довести, цитата – “бо я теж можу сказати, що Джеймс Бонд”. Кажу – зайдіть на сайт телеканалу “Еспрессо”. Він – чув, що є такий. Тим часом голос з трубки підтвердив, що я не в розшуку. Побажали один одному доброго дня. Спілкування відбувалося державною мовою.” – розповів журналіст.

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close