Вікторія Мірошніченко, волонтер, народний герой України, поділилась у Фейсбук своїми враженнями від нової влади. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“Руда! Благаю, мовчи! Не пиши нічого! Це небезпечно вже.”

Люди, а чого мені ще боятися, як що саме страшне, що могло статися, вже відбулося???? Ми втрачаємо країну шаленими темпами! Ми вигрібаємо приниження та образи від новообраної ворожої влади! Мої друзі арештовані за свою любов до України та незламність! Якесь сцикливе створіння, яке ТИМЧАСОВО має владу називає Героїв ушльопками. Нас намагаються залякати обшуками та переслідуваннями за ПРАВДУ! ЗА ПАТРІОТИЗМ! Що може бути страшніше та абсурдніше ніж те, що ВЖЕ відбувається??? На мою думку тільки те, що ви всі втратите в нас віру. Не дай Боже… Ми є і ми будемо! Живими чи мертвими, але ми вже історія Соборної України, яка понад усе!
#Нас_лякати_що_небо_фарбувати
#Саме_ТВОЯ_підтримка_нам_важлива_Друже
#Невсеремось 🇺🇦 ” – пише Вікторія.

 Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.