Волонтери

Ветеран АТО: “Зрання, о 06-30 ранку, як діди з НКВС вчили, слідчі ДБР вломилися з обшуком до Маруся Звіробій.”

Ветеран АТО Олексій Петров повідомив деяві деталі обшуків ДБР у волонтерки Марусі Звіробій. Публікуємо допис в оригіналі. Орфографію та синтаксис збережено:

“В 06-30 утра, (пораньше, как деды из НКВД учили) следователи ДБР вломились с обыском к Маруся Звіробій. И не сами припёрлись, а судя по всему в сопровождении «Альфы», тобто контртеррористического підрозділу. К бабке не ходить, что на улице ещё стоят штук пятнадцать бэтэров и сорок танков.

Нет. К депутату, который кривляется на российском ТВ, они не пришли. И Портнов уже в доску свой. Да и к Сивохо, за его высказывания не заявишься. А вот волонтеры и участники войны уже не свои! Они становятся чужими… К ним можно!

«Вы ещё патриот? Тогда мы идём к вам!».” – повідомив Петров.

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close