Волонтери

Волонтер із Білої Церкви: “Телефонний дзвінок вранці… Просто думка одного з комбатів, що очолює найбоєздатнішій батальйон, якого я безмежно поважаю і думку якого дуже ціную…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

Телефонний дзвінок вранці… Просто думка одного з комбатів, що очолює найбоєздатнішій батальйон, якого я безмежно поважаю і думку якого дуже ціную…

“…
– Брате, нічого страшного не відбулося… Таке вже було і не раз. Порядок прийняття рішення не змінився.

Чому ті, хто сидить в тилу та по диванах, вважає нас недолугими, тупими і нікчемними?

У кожного з підрозділів є своя зона відповідальності і ніхто, у разі загострення, не вплине на наше бажання стати на захист і *банути по сепарам.

Кожен командир чітко знає, що і як робити на своєму місці. Ніхто цього не заборонить, які б погони він не носив і, в якому кабінеті не сидів би.

Треба буде навалити – навалимо…”. – розповів у своєму Фейсбук волонтер Юрій Москаленко, коментуючи перемир’я за 27 липня.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО В РАДЕ ОБРАТИЛСЯ НАПРЯМУЮ К ЗЕЛЕНСКОМУ.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close