Волонтери

Волонтер: Литва, яку РФ не окупувала, збільшує армію, а Україна, частина якої окупована, взагалі хоче відмовитися від призову

Литовський уряд прийняв рішення про збільшення чисельності армії на 25% в короткостроковій перспективі. Йдеться про збільшення кількості контрактників, так як за призовом збільшити армію маленької Литви вже більше немає можливості – надто обмежений людський ресурс. Згідно з новим законодавством, чисельність литовської армії складе майже 27 тисяч осіб. Про це у своєму блозі пише військовий волонтер Юрій Касьянов.

Він нагадує, що в 2015 році, переконавшись в тому, що Росія має намір повертати кордони колишнього СРСР, Литва повернула заклик, і почала активно переозброювати свою армію. Зокрема, Литва закупила в Німеччині найсучасніші гаубиці Pzh 2000, і броньовані машини.

Юрій Касьянов пише, наші політичні еліти, напевно, думають про литовців, що вони ідіоти, адже вони не знають, що для вступу в НАТО треба, навпаки, скасувати призов, і скоротити до мінімуму закупівлі озброєнь. Втім, литовці вже давно приєдналися до Альянсу і спокійні за безпеку і цілісність кордонів своєї країни.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close