Волонтери

Роман Донік: “Підкажіть, яка зарплата у мера Києва? Всі ж ці нові, чесні особи, вони ж ідуть на зарплату працювати?”

25 жовтня 2020 року в Україні відбудуться місцеві вибори, де українці, зокрема, будуть обирати мерів міст. Передвиборча кампанія стартує 5 вересня, а офіційно реєструвати кандидатів на місцеві вибори будуть з 15 до 24 вересня. Неофіційно ж передвиборча кампанія вже давно стартувала в багатьох великих містах України.

За останні про намір балотуватися на міського голову Києва заявив шоумен, волонтер Сергій Притула та екснардеп Борислав Береза.

Відомий волонтер Роман Донік дивується, чому так багато осіб хоче зайняти це крісло. Про це він пише у своєму Фейсбук.

“А подскажите плз, какая зарплата у мэра Киева? . Все ж эти новые, честные лица, они ж идут на зарплату работать? Я просто хочу понять, с какой зарплаты и на какую они идут с такой конкуренцией. Кличко официальный долларовый миллионер. А остальные?” – питає Донік.

Нагадаємо, Кабмін ухвалив рішення збільшити посадовий оклад мера Києва, який також є головою КМДА. Так, тепер зарплата Віталія Кличка піднялася з 17,76 тис. грн до 19,36 тис. грн, говориться в постанові уряду №441 від 3 червня.

Рекомендуємо до перегляду: Притула йде у мери Києва

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close