Волонтери

Семен Кабакаєв: “Ще є сумніви для чого ці всі розведення та зустрічі яких так прагне Зеленський…”

Військовий волонтер Семен Кабакаєв прокоментував скандальне інтерв’ю Ігоря Коломойського  The New York Times.

“Треба замовити футболку з написом: а я казав! Сиджу читаю інтерв’ю Коломойського і спостерігаю як риторика з “братоубийственной войны” перейшла до того, що ми повинні почати миритись з РФ.

Декілька цитат: “Ми візьмемо 100 мільярдів доларів у росіян. Я думаю, що вони із задоволенням дали б їх нам сьогодні”

“Люди хочуть миру, доброго життя, вони не хочуть воювати. А ви, – Америка, – змушуєте нас воювати і навіть не даєте нам грошей на це”

Війна? Нічого страшного, на думку олігарха: “Дайте їй п’ять, 10 років, і кров буде забута”.

І остання, коронний вислів: “Російські танки будуть розміщені біля Кракова і Варшави”, – сказав він. “Ваше НАТО буде мочити свої штани і купувати памперси”.

Ще у когось мені цікаво є сумніви, куди рухається наша політка? Ще є сумніви для чого ці всі розведення та зустрічі яких так прагне Зеленський. Мені давно все ясно, питання в тому, якою ціною ми знов відстоєм свою незалежність та свободу.Те що не може сказати ЗЕ, каже Коломойський. Це все як в страшному сні, чим далі тим страшніше.” – пише Кабакаєв у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close