Волонтери

З чого б ви думали можна виготовити захисну маску? Дніпропетровські волонтери знайшли неочікуване рішення.Відео

Волонтери Дніпропетровської медичної академії почали робити маски для індивідуального захисту медичного персоналу від коронавірусу COVID-19 з масок для дайвінгу.

Про це повідомила пресслужба медичної академії.

“Модифікації масок для пірнання зараз використовують в усьому світі як засіб індивідуальної безпеки. У Дніпрі цей проєкт також втілився у реальність!”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що компанії-виробники масок для пірнання відгукнулися на потреби медичної спільноти й безкоштовно виклали файли з 3D-моделями конекторів для вірусно-бактеріальних фільтрів.Сама система адаптації пірнальної маски проста: спочатку прибирається дихальна трубка, на її місце монтується надрукований пластиковий конектор, а до нього приєднується дихальний вірусно-бактеріальний фільтр.

Переваги такої системи полягають в тому, що пацієнт має вільне дихання, забезпечена герметичність і ергономічність, а також можна уникнути пролежнів обличчя при тривалому використанні.

Крім того, за особливої потреби така система може бути підключена до апарату ШВЛ у режимі самостійного дихання під постійним позитивним тиском (CPAP) для надання екстреної допомоги хворим з COVID-19. Такий підхід у лікуванні ускладнень COVID-19, як CPAP, вказаний у проміжній інструкції Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Волонтери додали, що кожна виготовлена система безкоштовно потрапить до лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу лікарень першої хвилі м. Дніпра та Дніпропетровської області та  тих, що контактують з COVID-19.

Варто зазначити, що раніше такі маски почали виготовляти в Італії, Франції, Бельгії, Великій Британії та Нідерландах.

за матеріалами Рубрики

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close