Волонтери

Мирослав Гай: “Я не сумніваюся, що вони зроблять це! Мої найгірші очікування здійснюються.”

Відомий український волонтер Мирослав Гай прокоментував нове інтерв’ю українського бізнесмена Ігоря Коломойського західній пресі.

“Коломойський, розуміючи, що на Заході його вважають шахраєм, що ФБР має на нього справу, а рідний Ізраїль скоріше зголоситься видати ніж сваритися із США вирішив піти ва-банк. Він заявив, зо Україні варто відмовитися від МВФ і взяти 100 мільярдів доларів, які нам залюбки дасть Росія. Ми вже проходили цей шлях. Це нова спроба продати за гроші український суверенітет. Продати державу. Продати Україну. І я не сумніваюся, що вони зроблять це. Мої найгірші очікування здійснюються. Події надто швидко розвиваються. Труситиме всю Україну.” – пише Гай у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close