Відомий український волонтер Мирослав Гай прокоментував нове інтерв’ю українського бізнесмена Ігоря Коломойського західній пресі.

“Коломойський, розуміючи, що на Заході його вважають шахраєм, що ФБР має на нього справу, а рідний Ізраїль скоріше зголоситься видати ніж сваритися із США вирішив піти ва-банк. Він заявив, зо Україні варто відмовитися від МВФ і взяти 100 мільярдів доларів, які нам залюбки дасть Росія. Ми вже проходили цей шлях. Це нова спроба продати за гроші український суверенітет. Продати державу. Продати Україну. І я не сумніваюся, що вони зроблять це. Мої найгірші очікування здійснюються. Події надто швидко розвиваються. Труситиме всю Україну.” – пише Гай у своєму Фейсбук.

Рекомендуємо до перегляду: Позорна смс переписка на суді героя ДАП

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на marik.co.ua, а також на сам матеріал!

Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав.