Політика

Андрій Богдан: “У нас тут справжня президентська виборча компанія в розпалі. Портнов вирвався вперед. Хлопці, Ви куди?”

Колишній керівник Офісу президента України Андрій Богдан прокоментував пост ексглави АП Андрія Портнова.

“Та у нас тут справжня президентська виборча кампанія в розпалі. Портнов вирвався вперед. Хлопці, ви куди? Восени, сказано ж, восени”, – пише Богдан у Фейсбуці.

Зазначимо, що Портнов дорікає Володимиру Зеленському в тому, що той “втратив час”, аби завдяки монобільшості об’єднати “країну, яка розкололася вже стосовно десятка питань”, і лише “сильніше розколов усіх”. “Тепер, коли президент протиставив себе тим, хто його обрав, його соціологічний шлях визначено. Схоже, президентські вибори можуть відбутися раніше конституційних термінів”, – резюмує Портнов.

Рекомендуємо до перегляду: Черкаси – це не про саботаж карантину. Мер Черкас відреагував на “привіт” Володимира Зеленського.

Підтримайте Акцію по підтримці українських селян та фермерів ! Купуйте та продавайте домашню їжу без посередників ! Щоб дізнатися більше клікніть на цей банер.

 

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close