Думка

Відео. Ведучий “Один за всіх” Михайло Присяжнюк про ДТП у Козині: “Хлопчик прокинеться, спитає: “Де мама, тато, братик, сестричка?””

Телеведучий “Один за всіх” Михайло Присяжнюк прокоментував моторошне ДТП у Козині та закликав надати максимального розголосу цій справі:

Нагадаємо, ДТП сталася у Козині Київської області: лоб в лоб зіткнулися два легкові автомобілі. За попередньою інформацією, водій Mercedes, підозрюваний у смертельній ДТП, задув драгер на 1,37 проміле, також у нього були ознаки наркотичного сп’яніння.  

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше

Коментар

  1. А в цей час в Америці вперше за 17 років на федеральному рівні хочуть провести смертну кару чоловіка, який вбив сім’ю з трьох чоловік: тато, мама і дитина. А в нас 10 років. Це нормально?
    Чому в нашій країні все так? Треба, щоб Присяжнюк освітлював все в “Один за всіх” чи як?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close