CIVID-19

На Житомирщині завантажена обласна лабораторія на 7-8 днів наперед. Водночас чиновники оперативно протестувалися без черги.

Житомирський обласний лабораторний центр попередив керівників медичних закладів, що 7-9 травня не буде приймати матеріал на тестування коронавірусу методом ПЛР. Крім матеріалів від важкохворих на Covid-19 та малолітніх дітей. Про це повідомляє Житомир.info, посилаючись на лист від 6 травня за підписом керівника Житомирського ОЛЦ, головного державного санітарного лікаря області Зіновія Парамонова.

«Таке рішення прийнято по причині завантаження лабораторії на 7-8 днів наперед та відсутністю можливостей для зберігання такої кількості біологічного матеріалу. Надалі просимо обгрунтовано підходити до забору та направлення матеріалу на ПЛР-тестування та як це передбачено стандартами медичної допомоги», – йдеться у листі.

6 травня також під час брифінгу начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик поінформував, що на проходження ПЛР-діагностики нині чекають 800 проб, а за минулу добу було проведено 124 обстеження.

Водночас голови Житомирської обласної ради та ОДА й ще більше десятка чиновників, які контактували з хворим на коронавірус першим заступником голови облради, оперативно отримали результати тестів і прозвітували про це 5 травня.

Раніше 30 квітня 2020 року директор ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» МОЗ України Зіновій Парамонов розповідав, що в ОЛЦ не вистачає вірусологів та лаборантів, аби оперативно проводити ПЛР-дослідження на виявлення коронавірусної інфекції у пацієнтів. На 30 квітня в центрі чекали своєї черги вже 200 аналізів.

За матеріалами ГЛАВКОМУ

Пропонуємо подивитись відео-звернення української медсестри з Італії:

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close