CIVID-19

“Лікувати Вас буде нікому”. Лікар терміново звернувся до українців. Ситуація у регіоні тривожна, “на межі вибуху!”

Про це пише в Facebook написав професор Харківської медакадемії післядипломної освіти Володимир Корсунов, який побував в інфекційній лікарні Харкова на консиліумі.

“Сьогодні був на консиліумі в відділенні інтенсивної терапії (ВІТ) лікарні, оглядав завідуючу одного з відділень, яка потрапила туди з двобічною пневмонією та позитивним тестом на COVID-19. Поки вистачає звичайної оксигенотерапії, але створюється враження, що це ненадовго”, – пише Корсунов.

Він повідомив, що коронавірусна інфекція підтверджена також у заступника директора з медичної частини, завідувача ВІТ, трьох анестезіологів та багатьох лікарів, медичних сестер, молодшого персоналу. Крім того, співробітники лікарні щодня звільняються.

“Лікарня місяць поспіль завантажена на 100 і більше відсотків, але жодна інша лікарня другого за чисельністю населення міста України не приймає хворих з підозрою на COVID-19! Обстановка в лікарні на межі вибуху!”, – пише Корсунов.

Крім того він спростував інформацію про те, що лікарні повністю забезпечені всім необхідним для лікування хворих з коронавірусом.

“До речі про те, що все забезпечено і все є, а корупціонери-лікарі направляють рідних по лабораторіях і аптекам – директор лікарні купує собі ліки за власні кошти, а на ліки для завідуючої відділенням, яка зараз перебуває у ВІТ, збирають кошти всією лікарнею. Ось таке життя насправді “, – йдеться в публікації.

Професор звернувся до українців, які масово нехтують порадами медиків і не виконують елементарних правил, які можуть допомогти не захворіти на COVID-19.

“Тому знайте, я звертаюся до всіх тих, які не носять маски в супермаркетах і магазинах, з 25.05 поринуть в метро – лікувати Вас буде нікому!”, – попередив Корсунов.

Нагадаємо, станом на 24 травня в Україні коронавірусну інфекцію підтвердили у 20 986 людей, за добу додалося 406 хворих.

За матеріалами Zaxid Media

Пропонуємо вам подивитись відео. Бережіть себе і своїх близьких!!!!

Шановні пані та панове, пам’ятайте! Будь-яка інформація, яку Ви, публікуєте з публічним статусом у соціальних мережах є доступною для використання третьою стороною. Особливо коли ви просите допомоги у розголосі, а після цього змінюєте свій пост. Поводьте себе відповідально ! У деяких випадках, залишаємо за собою право у відмові публікації посту.

Усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Щоб опублікувати пост, чи надіслати зayвaжeння, cкapгу чи пpoпoзицiю, пишіть нам через кoнтaктнy cтopiнкy – Кpaщi блoги – yкpaїнa.

Теги
Показати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close