Думка

Політолог: «Право на владу» пробило чергове дно: виявляється не Путін повинен нести відповідальність за війну, а Порошенко

Популярний український блогер і політолог Віталій Бала пише на своїй сторінці в Facebook, сьогоднішнє ток-шоу «Право на владу» в черговий раз пробило дно.

“Про мухи і котлети.
1. Дивлюсь програму “Право на владу”, хоча зараз точно вона про зраду.
2..”Хєрачать” Порошенка через оприлюднений ніби запис розмови з путіним.
3. Запросили Сенченка, який має допомогти “хєрачити” Порошенка.
4. Тут Палиця почав говорити про Крим, як його здавали, забувши, що це було при в.о. президента Турчинова, в адміністрації якого і працював Сенченко.)
5. От якого х.ра говорити про минуле зараз? Кому це потрібно і вигідно?
6. Ми вже звільнили Донбас і повернули Крим?
7. А про товаришку Верещук, взагалі нема сенсу говорити серйозно. Примітивна пропагандистка від медведчука, якщо ще хтось не зрозумів.
8. Саме цікаве для партії Палиці полягає у тому, що рейтинг критикою Порошенка не зросте.)
9. У цій програмі виявляється не путін має нести відповідальність за війну, а Порошенко
10. Ви, тупі і примітивні манкурти і “заробітчани” на утриманні олігархів, вже задовбали своїми мантрами про Порошенка, а не про країну-агресора.
P.S. Хто читав мої дописи тут, не може запідозрити мене у якості адвоката Порошенка.” – пише Бала.

Рекомендуємо до перегляду: Зеленський про Медведчука

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button