Блоги

Журналіст: “Якщо ти депутат/депутатка – гасай собі синьою за кермом, відмовляйся пройти алкотест – і НІЧОГО тобі не буде, бо за тобою “Піта-хліб”…”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“А пам’ятаєте ситуацію у Києві, 27.04.2020, із затриманням п’яною за кермом депутатки Київради Людмили Костенко, яка їхала з ресторану “Mario” разом із вже звільненим Замголови КМДА Володимиром Слончаком? Вона ще тоді відмовилась проходити алкотест.

Так от: сьогодні, 16.07.2020, Солом’янський райсуд Києва – ЗАКРИВ проти неї справу, передавши на поруки ТОВ “Спільне підприємство “Піта-хліб”….

Отак от… Якщо ти депутат/депутатка – гасай собі синьою за кермом, відмовляйся пройти алкотест – і НІЧОГО тобі не буде, бо за тобою “Піта-хліб”… С.ка….

Сьогодні суди у ВСІХ фігурантів “Справи Шеремета” та у подружжя Грищенків, які також на початках проходили по цій справі… Їх мурижать вже понад 200 днів, Андрій Антоненко та Юлия Кузьменко весь цей час в ІТТ, Влад Грищенко, “Буча” – теж, Інна Грищенко “Пума” – під цілодобовим домашнім, а тут “Піта-хліб”…

Ну й.бана в рот…” – пише у своєму блозі журналіст, блогер Назар приходько.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ Петра Порошенка на акції “Руки геть від мови”.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close