Політика

“Ніякого зеленого коридору”: Київ відмовив Мінську і закрив кордон з Білоруссю

Близько двох тисяч хасидів протягом декількох днів очікували пропуску в українську державу на кордоні з Республікою Білорусь, довірившись помилковим заявам Мінська. В Офісі президента нашої країни відзначили, що основна кількість паломників, які прибули з території Ізраїлю, повірили чуткам щодо того, що український кордон нібито відкрито. Більш того, всередині України продовжують діяти суворі карантинні обмеження. Саме згідно з цими обмеженням, проведення масових заходів поки що ще заборонено.

Таке правило поширюється і на всі релігійні святкування. На Банковій наголосили: «Масове святкування Рош ха-Шана за участю тисяч паломників в місті Умань Черкаської області України, на жаль, неможливе». У зв’язку з цим влада України звернулися до Мінська з проханням не вводити паломників в оману.

Крім усього іншого відомо, що представники Кабінету міністрів України сьогодні, шістнадцятого вересня вирішили закрити пункт пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області «Нові Яриловичі».

Рекомендуємо до перегляду: Голобуцький: “Лукашенко переступив червону риску по відношенню до України”

 

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора”.

Пряма мова Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.

Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.

Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Все добре залежить від кожного ! Творимо добро прямо зараз разом з Вами ! Дякуємо за увагу !

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close