Блоги

Журналістка: “Гетьманцев каже, що захист української мови це «фaшизм, який ділить людей на сорти». Відкриваю ким працював Гетьманцев раніше.”

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Гетьманцев каже, що захист української мови це «фашизм, який ділить людей на сорти».

Відкриваю ким працював Гетьманцев раніше. Помічник Володимира Сівковича — прямої агентури РФ, яка наплодила цілу павутинку агентів замаскованих та прямих. Нині відхаркуєм тих шаріів і всяку клопівню. А останні 20 років державою у різних формах керували ті, хто пив, цілувався і жив за грошенята вусатого втікача.

Сівкович це ще і той кдбіст, якого спеціально відправили на Батьківщину з чітким завданням — пиляти потужний армійський комплект і доводити притомних офіцерів до пиятики і ручки.

Все ясно з Гетьманцевим. Така ж тварина як і Олег Волошин із ОПЗЖ, який волає, що ніякого суверенітету в України нема.” – пише на своїй сторінці у Фейсбук журналістка Marina Daniluk-Yarmolaeva.

Рекомендуємо до перегляду: Дубінський на праймеріз

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close
Close