Блоги

Блогер: “Замість того, щоб атакувати Путіна, який порушив перемир’я, влада воювала із вбитим горем батьком і з Порошенком”

Вчора з самого ранку, після 20-хвилинного «всеосяжного перемир’я» і подальшої відмови Кремля дотримуватися його, президент Зеленський повинен був задіяти всі можливі дипломатичні контакти, медійні ресурси і показати, що перемир’я не дотримується «та сторона», попросивши посилити санкції. Тобто, вчорашній інформаційний день повинен був бути присвячений зриву перемир’я. Офіційний Київ на чолі з головнокомандувачем і головним дипломатом повинен був готувати базу для удару по Кремлю, як злісного порушника домовленостей, який не бажає виконувати взяті на себе зобов’язання.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише блогер з ніком Mason Lemberg.

Він зазначає, Офіс президента вирішив вступати зовсім інакше. Спочатку Банкова видала методички, що зрив перемир’я дуже вигідний Порошенку. Мовляв, не ми обіс@ралися, як завжди, не наш партнер Путін нас в черговий раз кинув, а знову спроби перевести стрілки на попередників.

За словами блогера, вінцем цинізму і гидоти стали звинувачення батька зрадженого Зеленським воїна Журавля в тому, що батько, який втратив сина, піариться на його крові. Тут просто без слів. Підсумовуючи, можна сказати, замість атакувати Путіна, який вчора порушив перемир’я, і ​​вимагати санкцій за недотримання зобов’язань, тимчасова влада вчора цілий день займалася тим, що переводила стрілки на попередників, воювала з Порошенком і з убитим горем батьком, який поховав зрадженого головнокомандувачем сина.

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button