Фінанси

«Будуть отримувати 6500 гривень»: В Україні очікується підвищення мінімальної зарплати – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду за рік підняти мінімальну зарплату на 40% – з нинішніх 4723 гривень до 6500 гривень.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Президента України.

«Українці заслуговують гідної зарплати. Знаю, це нелегко – взяти і підвищити. Однак ми і не шукали легких рішень, коли прийшли до влади », – сказав Зеленський.

За попередніми розрахунками Кабінету міністрів, з 1 вересня 2020 року мінімалка буде збільшена до 5 тисяч гривень, з 1 січня 2021 року – до 6 тисяч гривень, а з 1 липня 2021 року – до 6,5 тисячі гривень.

«Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності », – сказав Зеленський.

Відзначимо, в 2020 році мінімальна зарплата в Україні зросла до 4723 гривень. У 2019 вона становила 4173 гривень, в 2018 році – 3723 гривні.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button