Росія

Патріарх Кирило на каналі кума Путіна Медведчука привітав українців з Днем хрещення Русі: у Мережі хвиля гніву

На телеканалі «112.Украіна», що належить куму російського президента Путіна Віктору Медведчуку,  показали привітання з Днем Хрещення Русі патріарха Російської православної церкви Кирила.

Користувачі Інтернету зажадали від державних структур відреагувати на трансляцію. Ролик відповідного змісту розміщений на сайті каналу. Зокрема, лояльний до путінського режиму священнослужитель зазначив, що в радянські часи «було щось таке, що скріплювало людей». При цьому патріарх Кирило закликав жителів України навчитися любити і прощати один одного.

«У всіх розділень є духовні причини, і шлях зцілення цих поділів теж лежить через духовні діяння», – зазначив він.

Відзначимо, що виступ російського патріарха вже встиг прокоментувати політичний експерт Андрій Смолій. З його слів, Москва навіть не намагається приховати, що контролює український інформаційний простір. Політолог закликав Нацраду з питань телебачення і радіомовлення відреагувати на виступ Гундяєва. «Ви хоча б моніторите, що відбувається, або закрили очі, вуха і спостерігаєте, як п’ята колона Кремля окупує інформаційний простір країни? Наступним в ефірах медведчуківських каналів буде Путін? », – обурився Смолій.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button