Думка

Кондратюк: “Продаж серіалу “Слуга народу” українського виробника російському телеканалу – це, як сказали би зеленські-дубинські – “торгівля на кpoвi”…”

Відомий український шоумен Ігор Кондратюк прокоментував запуск показу серіалу “Слуга народу” із президентом Зеленський у Росії на каналі ТНТ.

“Продаж серіалу “Слуга народу” українського виробника російському телеканалу – це, як сказали би зеленські-дубинські – “торгівля на крові”. “Слуги” швидко вчаться і стають “панами”?! Чи все ж – “баригами”? ” – пише Кондратюк у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, телеканал ТНТ з 11 грудня почне показувати серіал «Слуга народу», головну роль в якому зіграв Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на прес-службу телеканалу.

Серіал «Слуга народу» вперше покажуть на російському телебаченні. З травня телешоу також показують на «КиноПоиск» за передплатою.

«Слуга народу» розповідає про вчителя історії Василя Голобородька (його зіграв Зеленський), який став Президентом України. Серіал «Студії Квартал 95» вийшов на українському телеканалі «1 + 1» в листопаді 2015 року. Це одне з найпопулярніших шоу на українському ТБ.

Серіал «Слуга народу» почнуть показувати на ТНТ через два дні після першої зустрічі президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського.

Рекомендуємо до перегляду: Данило Яневський про Нормандську зустріч

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Показати більше
Back to top button