Блоги

«Ісконно руські» болота можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.” Турчинов круто відповів Путіну

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов відповів президенту РФ Володимиру Путіну, який назвав “споконвічно російськими” південь і схід України. Він порівняв російського лідера з Гiтлepoм.

Президент Росії Володимир Путін на великій прес-конференції в Москві 19 грудня зробив загрозливу заяву на адресу України. Він запевняє, що південь і схід України нібито “исконно русские” території. Екс-секретар РНБО Турчинов відповів йому на своїй сторінці в Facebook.

“Якщо від Росії відділити території, які були приєднані до неї через кpoв, нaсилля, зраду і брехню, то «ісконно руські» болота, що залишаться після цього, можуть легко вміститись у межі однієї Московської області.

Імперський реваншизм Путіна з маніакальним прагненням до перегляду кордонів європейських держав, які сформувалися після Другої світової війни, є реальною загрозою миру і безпеці в Європі.

Аналогічні прагнення Гiтлepа призвели в минулому столітті до багатомільйонних жертв і жаxiть найкpивaвішої війни в історії людства. Історія Європи минулого століття і новітня історія нашої держави доводять непорушну істину – з агресором не можна домовлятися, його потрібно жoрстко зупиняти і перемагати.” – пише Турчинов.

Рекомендуємо до перегляду: «Мене часто запитують: «А звідки у них танки, важка артилерія?» – Путін відповів на запитання про Україну

А що думаєте Ви ? Залишайте Ваш коментар, давайте обговоримо це питання.

Усе найцікавіше за добу вже на YouTube ! Підпишись, щоб знати більше !

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації. Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності “активного гіперпосилання” на цей сайт, а також на сам матеріал! Ваші зауваження, скарги та пропозиції, можете залишити через нашу контактну сторінку – Кращі блоги – Україна

Теги
Показати більше
Back to top button
error: Вміст захищено !!
Close