Фінанси

ЦПК: “Рекордний розпил! Укравтодор оголосив найбільший тендер в своїй історії – 12,58 млрд грн на будівництво 30-кілометрової ділянки траси Н-31 Дніпро-Решетилівка.”

Рекордний розпил! Укравтодор оголосив найбільший тендер в своїй історії – 12,58 млрд грн на будівництво 30-кілометрової ділянки траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, передає Центр Протидії Корупції.

У тендер зашили унікальну ціну дороги – $10 млн за кілометр!!

Кілька днів тому Зеленський заявив, що йому байдуже, як проводяться тендери. Тобто, 5 чи 10 чи 20 млн доларів за кілометр – яка різниця, головне результат. А в Укравтодорі і раді. Банкет же ж за рахунок платників податків.

До речі, щоб жирний тендер дістався “своїм”, прописали умову: дохід фірми-учасниці у 2019 році мав бути не менше 3,77 млрд грн. Таким можуть похвалитись всього дві фірми!

Ще одна цифра для роздумів: сума, виділена на будівництво 30 км дороги, вшестеро (!) більша за річний бюджет Міністерства у справах ветеранів.

Рекомендуємо до перегляду: «Слуга народу» Гетманцев виступив за повернення астрономічних зарплат членам наглядової ради

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Теги
Показати більше

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close