Політика

“За значний особистий внесок у справу державотворення…” Зеленський нагородив Леоніда Кравчука орденом Ярослава Мудрого

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами першого главу держави Леоніда Кравчука та народних депутатів попередніх скликань Анатолія Матвієнка, Миколу Поровського, Олександра Барабаша й Мирослава Мотюка, предають Букви.

Відповідний указ № 277/2020 опубліковано на сайті Офісу президента.

Зазначається, що нагороди присвоєно “за значний особистий внесок у справу державотворення, побудову незалежності Української держави, активну громадсько-політичну діяльність та з нагоди 30-річчя проголошення Декларації про державний суверенітет України”.

Зокрема, Кравчука нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого I ступеня.

Депутата I, III – VI, VIII скликань Парламенту Анатолія Матвієнка (посмертно) та народного депутата І, II та IV скликань Миколу Поровського Зеленський нагородив орденом Свободи.

Крім того, народних депутатів І скликання Ради Олександра Барабаша глава держави нагородив орденом “За заслуги” I ступеня, а Мирослава Мотюка — орденом “За заслуги” III ступеня.

У Верховній Раді України відбулося урочисте засідання з нагоди 30-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет нашої країни.

Рекомендуємо до перегляду: ГОНЧАРЕНКО У РАДІ ЗВЕРНУВСЯ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ДО ЗЕЛЕНСЬКОГО:

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button