Політика

Політолог: Володимир Зеленський відкрив ворота в Україну для нового штаму вірусу

Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками, штампами та печатками не може бути опублікована як новина, а всі видання які публікують таку інформацію є прибічниками сил зла, саме тому від сьогодні ми публікуємо усі матеріали з поміткою “Думка автора” .

“Зеленський раптом підписав безвіз для китайців: він тимчасово дезорієнтований загрозами терактів – чи це наслідок дзвінка Путіну? Кремль настільки залякав Зеленського, що той забув про загрози пандемії і зосередився на страшніших загрозах?
==
“З метою розвитку дружніх відносин між Україною та Китайською Народною Республікою, активізації двостороннього співробітництва у сфері туризму постановляю:

Запровадити на період з 1 СЕРПНЯ 2020 року до 31 СІЧНЯ 2021 року БЕЗВІЗОВИЙ РЕЖИМ В’ЇЗДУ в Україну ТА ТРАНЗИТНОГО ПРОЇЗДУ через територію України ДЛЯ ГРОМАДЯН КИТАЙСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ, які в’їжджають в Україну з туристичною метою, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів.
Кабінету міністрів України вжити заходів, що випливають із цього указу.
Цей указ набирає чинності з дня його опублікування”.
==
Нагадаю, весь світ очікує осінньої хвилі пандемії. У В’єтнамі почав поширення більш агресивний штам коронавірусу (кожен другий захворілий майже негайно потребує апарату ШВЛ). Попередній прогноз збереження профілактичного карантинного режиму у випадку, якщо ситуація не погіршиться – 1,5-2 роки.

І тут Зеленський дозволяє в’їзд та транзит для громадян КНР – де, нагадаю, і спалахнув коронавірус. І з високою ймовірністю Китай також стане джерелом для появи нових мутацій вірусу.

Зеленський продумав очікувану реакцію наших європейських партнерів? Адже саме до Європи Україна відкрила транзитні ворота потенційним носіям старої і нових модифікацій вірусу з Китаю. Що завадить ЄС опустити протиепідемічний шлагбаум на її східних кордонах – тобто, відрізати Україну як джерело і основний шлях проникнення небезпеки?

Зеленський взагалі з кимось радився з цього приводу? Давав запит на аналітичні записки по відомствах (економічному, медичному, дипломатичному, безпековому)? Бо “розвиток дружніх відносин” в умовах світової економічної кризи, пандемії і загрози нової хвилі пандемії – це ні про що з точки зору і безпеки, і стратегічних інтересів держави.

І якщо він розраховував на якісь додаткові надходження до бюджету від китайських туристів, то мав спочатку поцікавитись реаліями. Хоча би в тій же Росії, куди китайці їздять давно і масово. Так от, китайський турист – це практично статистичний нуль для економіки держави, куди чи через яку він їде. Вони майже не витрачаються, будь-які економічні транзакції (їжа, житло, поїздки) намагаються реалізовувати суто всередині китайської ж громади, наскільки би малою вона не була. Про сувеніри говорити смішно – оскільки значна частина “традиційних українських сувенірів” виробляється вже давно в Китаї.

Тобто, напряму від китайських туристів Україна не виграє нічого. А опосередковано ще й втратить – нормальні взаємини з Європою, котра давно в курсі економічної специфічності китайських туристів і точно не забуває про епідемічні небезпеки з Китаю.” – пише політолог Олексій Голобуцький у своєму Фейсбуці.

Рекомендуємо до перегляду: Виступ батька сержанта Журавля

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально.
Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає.
Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці.
Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button