Світ

У Білорусі знайшли мepтвим 29-річного директора музею з Волковиська, який відмовився підписувати протокол на президентських виборах

29-річного директора музею з Волковиська (Білорусь) знайшли мертвим. Він був членом комісії виборчої дільниці в Волковиську і відмовився підписувати протокол на виборах.

Про це повідомляє TYT.BY.

Як зазначається, за інформацією, яка є, його смерть не має кримінального характеру.

“На жаль, обставини його загибелі схожі на суїцид”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 серпня в Білорусі пройшли вибори президента. Після оприлюднення даних перших екзит-полів, білоруси вийшли на акції протесту в багатьох містах країни. Відбулися перші зіткнення з ОМОНом.

10 серпня ЦВК Білорусі оприлюднила результати виборів. Згідно з офіційними даними, Олександр Лукашенко переміг з результатом 80,23%. Його головна опонентка Світлана Тіхановська отримала 9,9% голосів. Вона не визнала результати виборів і оголосила себе переможцем. 11 серпня вранці Тіхановська виїхала в Литву.

Протести тривають від 9 серпня. У неділю, 16 серпня, в десятках білоруських міст відбувся марш свободи – наймасовіша акція протесту в історії незалежної Білорусі. Від 17 липня опозиція оголосила загальнонаціональний страйк. Кандидат в президенти, яку підтримала більшість білорусів, Світлана Тіхановська з Литви заявила, що готова стати національною лідером. 

Від редакції. Будь ласка не ображайте один одного у коментарях. Вам, що не вистачає реального негативу ? Різні точки зору це нормально. Шановні усвідомлюйте відповідальність, за поширення інформації, простими словами, не пишіть про те, чого немає. Peдaкцiя може не пoдiляти дyмку aвтopа і нe нece вiдпoвiдaльнicть зa дocтoвipнicть iнфopмaцiї. Автор посту не є абсолютним експертом, або людиною, що не має права на помилку, тому чекаємо на ваші коментарі, у нас на сторінці. Правда завжди десь посередині. Інформація не підтверджена документами є лише думкою конкретної людини, яку ви можете поділяти або ні.

Показати більше
Back to top button